Skip to main content

EVENTY DLA FIRM

Planujesz organizację niepowtarzalnego eventu, w czasie którego każdy z Twoich pracowników będzie się dobrze bawił? Chcesz wiedzieć jak zorganizować event dla firmy, który w pamięci każdego uczestnika utkwi po prostu na zawsze? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, a przekonasz się, że organizacja motoryzacyjnej imprezy, to najlepsze co możesz zrobić i dla siebie i dla swoich pracowników i dla swojej firmy! Przecież oboje wiemy, że każdy z Twoich pracowników z wielką przyjemnością przejedzie się Ferrari czy Lamborghini!

Jazda Marzeń specjalizuje się w organizacji eventów firmowych, które charakteryzują się swoją niepowtarzalnością. Nasze imprezy to doskonały sposób na nagrodzenie i zmotywowanie pracowników, którzy w trakcie ich trwania dodatkowo bliżej się poznają, zintegrują się, a przy tym będą się świetnie bawić. Śmiało możemy rzec, że nasze imprezy to najlepszy prezent dla pracowników, jaki możesz im sprawić. Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

eventy dla firm

Jak i gdzie organizujemy nasze eventy firmowe?

Nasze motoryzacyjne eventy dla firm organizowane mogą być praktycznie w każdym zakątku Polski, a nawet Europy. Wszystko dlatego, że w temacie tym mamy ogromne doświadczenie i poświęcając chwilę czasu zaplanować możemy imprezę, która odbyć może się dosłownie wszędzie!

Jak już wiesz w czasie organizowanych przez nas imprez głównymi atrakcjami są przejażdżki sportowymi samochodami. Jeśli chcesz dać swoim pracownikom niepowtarzalną szansę przeżycia niezapomnianych chwil za kółkiem Ferrari czy Lamborghini, to pod uwagę możesz wziąć dwa rozwiązania. Pierwsze, w ramach którego zorganizujemy event w dowolnie wybranym przez Ciebie mieście oraz drugi, w przypadku którego event odbędzie się na specjalnie przygotowanym torze samochodowym. Oba rozwiązania mają swoje plusy i oba są bardzo dobre, ale o tym przekonać możesz się tylko organizując z nami event dla swojej firmy!

Pewnie zastanawiasz się jak to wszystko może wyglądać. W przypadku eventu w mieście wynajmiemy dla Was specjalną salę, zorgainzujemy wszelkie dodatkowe atrakcje i zaplanujemy trasę przejazdu naszymi samochodami tak, aby każdy mógł poczuć ich prawdziwą moc.

Z kolei w przypadku eventu na torze zrobimy wszystko to samo, z tym, że cała impreza odbędzie się na terenie zamkniętym, na którym Twoim pracownicy szaleć będą mogli do woli.

W czasie naszym eventów firmowych zajmujemy się nie tylko opieką i organizacją atrakcji motoryzacyjnych dla Twoich pracowników. Przygotowujemy też catering, tory wyścigowe dla zdalnie sterowanych samochodów, symulatory jazdy czy też dowolne inne atrakcje, które tylko sobie wymarzysz!

Zamów organizację eventu

Serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy po kontakcie telefonicznym czy mailowym przedstawią Ci rozwiązanie, które w 100% spełni Twoje oczekiwania. Naszym celem jest bowiem zorganizowanie imprezy firmowej w pełni dostosowanej do Twoich potrzeb.

Jeśli więc kusi Cię wizja szybkiej jazdy, dobrej zabawy, świetnej integracji i ogólnej satysfakcji, to nie zwlekaj dłużej, ale już dziś się z nami skontaktuj.

Czekamy na Twój telefon, z tak wielką niecierpliwością, z jaką Ty czekać będziesz na udany event zorgainzowany dla Twojej firmy!

Zadzwoń: +48 577 043 483

lub napisz: [email protected]

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości