Skip to main content

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Historia firmy JazdaMarzen.pl zaczyna się tak naprawę jakieś 30 lat temu. To wtedy jej właściciel zrozumiał, że nie chce być kolejnym lekarzem, nauczycielem czy mechanikiem. Jego celem już wtedy stało spełnianie marzeń. Marzeń swoich i marzeń innych. To wtedy pokochał on samochody i wiedział, że w przyszłości zechce zostać ich kolekcjonerem. Z czasem udało mu się zbudować flotę kilku sportowych samochodów, które teraz udostępnia również Tobie. Tak właśnie powstała JazdaMarzen.pl – firma, która pozwala na spełnienie motoryzacyjnych marzeń!

Dowiedz się o nas więcej!

Kim jesteśmy?

JazdaMarzen.pl to zespół całkowitych fanów motoryzacji, którzy swoją pasją dzielą się z innymi. Każdego dnia staramy się poszerzać naszą wiedzę o samochodach takich jak Ferrari czy Lamborghini. Przy tym projekcie dodatkowo możemy pomagać w spełnianiu marzeń innych fanów motoryzacji, daje nam to niebywałą frajdę!

Z kim współpracujemy?

Z każdym. Dosłownie. Nasze vouchery są dostępne dla każdego, tak samo jak i nasze samochody, do których wsiąć możesz również i Ty. Chętnie współpracujemy z Klientami indywidualnymi, grupowymi, jak również z firmami, dla których organizujemy eventy firmowe!

Gdzie znajduje się nasza firma?

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Oświęcimiu. To nie tam jednak organizowane są nasze imprezy. Naszymi samochodami przejechać można się po największych miastach w Polsce, dodatkowo organizujemy też eventy na torach!

Informacje kontaktowe

Drabek Piotr JazdaMarzen.pl
32-600 Oświęcim
ul. Orłowskiego 90/7
NIP 549-20-25-125132

+48 577 043 483

[email protected]

Jazda Marzeń Ferrari

Naszym celem jest spełnienie Twoich snów. O ile marzysz o przetestowaniu sportowych samochodów, to trafiłes w dobre miejsce!

Ekipa JazdaMarzen.pl

Skontakuj
się z nami.

Co mówią nasi Klienci?

Zapoznaj się z opiniami o naszej firmie, a przekonasz się, że współpraca z nami to czysta przyjemność!

 • Nigdy nie sądziłem, że będą miał okazję przejechać się Ferrari. A co do piero ulicami mojego miasta. A dzięki nim stało się to możliwe, do tego w świetnej atmosferze. Dziękuję i pozdrawiam
  MirekWrocław
 • JazdaMarzen.pl to portal godny zaufania. Organizują świetne eventy, na których wszyscy dobrze się bawią. Z pewnością do nich wrócę.
  MariuszBielsko Biała
 • Przejażdżkę Ferrari wspominam bardzo dobrze, podobnie jak i obsługę w czasie eventu. To świetna zabawa i każdemu mogę ją polecić!
  EuzebiuszZabrze
 • Kiedy wsiadałem do ich Ferrari, to poczułem dreszcze. Byłem bardzo szczęśliwy i nadal jestem, dzięki za możliwość spełnienia marzeń!
  RobertZamość
 • I am testimonial. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
 • I am testimonial. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.