Skip to main content

PREZENT DLA FACETA

Błądzisz po internecie poszukując pomysłu na sprawdzony prezent dla faceta, który nie będzie nudny i przewidywalny, ale całkowicie oryginalny, emocjonujący i niezapomniany? Świetnie trafiłaś! Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą propozycją na prezent, dzięki któremu po prostu każdy facet musi być szczęśliwy!

Chcemy zaproponować Ci zakup niesamowitego prezentu, jakim jest voucher na samodzielną przejażdżkę jednym z sportowych samochodów z oferty naszej firmy! Decydując się na zakup naszego vouchera dasz facetowi prezent, który da mu masę frajdy, niezwykłe przeżycia, podniesiony poziom adrenaliny, a także na spełnienie dziecięcych marzeń. No bo przecież każdy facet marzył kiedyś o tym, aby przejechać się Lamborghini czy Ferrari!

Prezent dla faceta

Jak wygladają nasze prezenty dla faceta?

Zdażyłaś już zauważyć, że nasza firma organizuje eventy, w czasie których obdarowane osoby mają szansę na przeżycie niezapomnianych chwil za kierownicą naszych syper szybkich samochodów. Auta te są nie tylko bardzo szybkie i niezwykle wygodne, ale też piękne. Decydując się na zakup tego typu prezentu dla faceta dasz mu coś, co zapewni mu masę niesamowitej frajdy i wspomnień, który z głowy nie będzie w stanie pozbyć się nigdy w życiu!

Nasze sportowe samochody udostępniane są facetom w ustalonych wcześniej lokalizacjach. Imprezy odbywają się w wielu z dużych miast Polski, a między innymi w Krakowie, w Warszawie, we Wrocławiu, w Kielcach czy w Radomiu. Facet, któremu dasz nasz voucher prezentowy będzie musiał skontaktować się z nami w celu umówienia terminu realizacji vouchera. Jeśli chcesz to umówić możesz go oczywiście sama, wtedy będzie miał jeszcze większą niespodziankę i satysfakcję z naszego prezentu dla faceta!

Nasze prezentowe przejażdżki Ferrari i Lamborghini w zależności od wybranego vouchera trwać mogą 15, 30 lub 60 minut. To Ty już w momencie zakupu vouchera podejmiesz decyzję o tym, jak długo trwać ma przejażdżka. Niczym się jednak nie przejmuj, na miejscu zawsze można zdecydować się na przedłużenie przejazdu, a uwierz nam, że ogromna większość facetów jest na to zdecydowana.

Na koniec chcemy powiedzieć Ci jeszcze jedną ważną rzecz odnośnie naszego prezentu dla faceta. Otóż jest on ważny przez całe 365 dni, dzięki czemu facet, któremu go podarujesz będzie miał masę czasu na to, aby umówić się na jeden z naszych eventów i zrealizować na nim swoje marzenia związane z przejażdżką sportowym samochodem po ulicach jednego z największych miast Polski!

Czy każdy facet będzie umiał jeździć naszymi samochodami?

Zdecydowanie tak! Obsługa naszych samochodów jest bajecznie prosta, zwłaszcza, że cały czas nazdorują ją nasi instuktorzy, którzy nie tylko podpowiedzą Twojemu facetowi jak skorzystać z samochodu, ale też dadzą mu wskazówki, które pomogą mu w prawdziwym zrozumieniu Ferrari czy Lamborghini i w wyciśnięciu z tych aut tego, co najlepsze!

Zamów prezent dla faceta

Jeżeli jeszcze nie rozwaliśmy wszystkich Twoich wątpliwości związanych z kwestia zakupu proponowanego przez nas prezentu dla faceta, to nie wahaj się, ale już teraz skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każdego Twoje pytanie wyjaśniając Ci jak dokładnie działa nasz portal prezentowy!

Jeżeli jesteś już w pełni zdecydowana, że zakup prezentu w postaci przejażdżki Ferrari czy Lamborghini jest słusznym wyborem, to zobacz jeszcze zdjęcia naszych samochodów, a później dokonaj zakupu w naszym sklepie!

Zadzwoń: +48 577 043 483

lub napisz: [email protected]

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości