Skip to main content

PREZENT ZA ZDANE PRAWO JAZDY

Jeśli poszukujesz idealnego pomysłu na prezent, który doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które w ostatnim czasie zdały egzamin na prawo jazdy, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Rozwiązanie, które spodoba się każdemu świeżo upieczonemu kierowcy. Jest nim voucher na przejażdżkę sportowym samochodem, który osobie z nowym prawem jazdy da całą masę niezapomnianych przeżyć!

Pezent na zdane prawo jazdy może być nudny, monotonny, przewidywalny i powtarzalny. Ale może też być niepowtarzalny i genialny. Tak właśnie jest w przypadku przejażdżek samochodami takimi jak Ferrari czy Lamborghini. Serdecznie zachęcamy Cię do tego, abyś już teraz zapoznał się z pełną ofertą naszego sklepu, w którym znajdziesz wspaniałe motoryzacyjne prezenty, które do gustu przypadną zwyczajnie każdemu. A to dlatego, że pozwalają na spełnienie marzeń!

Prezent dla faceta

Jak wygladają nasze prezenty z okazji zdania prawa jazdy?

Jak już wiesz nasza firma zajmuje się organizacją imprez, w czasie których ich uczestnicy mają niepowtarzalną szansę na samodzielną przejażdżkę sportowymi samochodami. W czasie naszych imprez każdy ma szansę na poczucie na własnej skórze jak prowadzi się samochody takie jak Ferrari czy Lamborghini. Jeśli uważasz, że znajdziesz lepszy pomysł na prezent z okazji zdania prawa jazdy, to jesteś w grubym błędzie. Lepszej opcji po prostu nie ma. No bo niby o czym innym marzyć może świeży kierowca? Opcje są dwie: albo o przetestowaniu sportowej bestii albo o własnym samochodzie. Proponujemy zacząć od tej pierwszej opcji!

Eventy organizowane przez naszą firmę odbywają się w ustalonych wcześniej terminach, a przejazdy mają miejsce po ulicach największych miast Polski. Jeździmy między innymi po Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Radomiu, Kielcach czy też po Krakowie. Decydując się na zakup naszego vouchera, który raz jeszcze powtórzymy: świetnie sprawdza się jako prezent za zdane prawo jazdy, wybrać można taki pozwalający na 15, 30 lub 60 minut jazdy wybranymi samochodami.

Ogromną zaletą naszego prezentu jest to, że jest on ważny przez 365 dni roku. Dzięki temu osoba obdarowana nie tylko będzie mogła wybrać dogodny dla siebie termin realizacji vouchera, ale też będzie miała odpowiednią ilość czasu na to, aby z prezentem tym się zwyczajnie oswoić przygotowując się na przeżycie niezapomnianych chwil za kierownicą Ferrari czy Lamborghini.

Czy początkujący kierowcy ogarną te samochody?

Prowadzenie Ferrari czy Lamborghini to spore wyzwanie, aczkolwiek żadna osoba posiadająca prawo jazdy nie będzie miała problemu z tym, aby sobie doskonale poradzić. Samochody te wyposażone są nie tylko w potężne silniki, ale też w automatyczne skrzynie biegów, dzięki czemu kierowca skupić może się tylko na drodze.

Zapewniamy, że prezent ten to ogromna porcja przyjemności i radości!

Zamów prezent za zdane prawko

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z zakupem tego typu prezentu, to nie bój się z nami skontaktować. Chętnie odpowiemy na każde z Twoich pytań.

Jeśli z kolei nie masz już żadnych wątpliwości i rozumiesz, że jazda sportowym samochodem to doskonały pomysł na prezent z okazji zdanego prawa jazdy, to zobacz zdjęcia naszych samochodów, a następnie przejdź do naszego sklepu i zamów wybrany voucher!

Zadzwoń: +48 577 043 483

lub napisz: [email protected]

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości