Skip to main content

Jazda Lamborghini Gallardo po mieście

5 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)

299.00949.00

Cóż tu dużo mówić, wystarczy spojrzeć na zdjęcia tej pięknej i elektryzującej czarnej strzały, aby zrozumieć, że jest to auto, którym zwyczajnie chce się przejechać. Jazda Lamborghini Gallardo to prawdziwa przyjemność nie tylko dla kierowcy i pasażera, ale też dla przechodniów, którzy zwyczajnie zakochują się w dźwięku jego silnika. Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu, który sprawdzi się w 100%, to nie czekaj, ale już teraz zamów voucher na przejażdżkę Lamborghini po wybranym mieście w Polsce!

Clear selection
SKU: brak Kategoria: Tagi: , , Marka: .

Opis produktu

Jeśli jakikolwiek samochód może równać się z Ferrari, to tylko Lamborghini. To ta marka powstała na skutek tego, że jej właściciel chciał w samochodach marki Ferrari wprowadzić zmiany, które nie były popierane przez jego kolegę. Tak właśnie powstało Lambo, w których zakochać się jest niezwykle łatwo. Wspaniałe kształty, ogromna moc, elegancja, piękny ryk silnika. To tylko niektóre atuty tego samochodu, którym dzięki nam przejechać może się praktycznie każdy. Jesteśmy przekonani, że już teraz rozumiesz, że nie ma lepszej opcji, niż zakup tego wspaniałego prezentu, jakim jest jazda Lamborghini. Jeśli jednak chcesz dokładniej zapoznać się z naszą ofertą i naszym samochodem, to zachęcamy do dalszej lektury.

Dane techniczne Lamborghini Gallardo

Silnik: V10
Pojemność silnika: 5204 cm3
Moc: 562 KM
Przyspieszenie do 100km/h: 3.8 sekundy
Prędkość maksymalna: 315km/h

Powyższe parametry powinny uzmysłowić Ci jak potężną maszyną jest bestia wyprodukowana w stajni Lamborghini. Gallardo zostało wyposażone w potężny silnik V10, którego pojemność to 5204 cm3. Silnik ten w bardzo skuteczny sposób napędzają 562 konie mechaniczne. O niesamowitej frajdzie związanej z jazdą Lamborghini świadczyć może przyspieszenie tego samochodu, które pozwala na osiągnięcie prędkości 100km/h w zaledwie 3.8 sekund. Tak, to prawda – z Lambo setkę osiągnąć można w czasie krótszym niż 4 sekundu. Uwierz, że to niesamowite!

Lamborghini Gallardo to samochód, którym rozpędzić można się do 315km/h, ale uwierz, że tak wysoka prędkość nie jest niezbęna do poczucia niesamowitej frajdy, jaką daje to auto. Bo Lamborghini Gallardo to nie tylko szybkość i dynamika, ale też niesamowity dźwięk silnika, od którego przechodzą dreszcze, wspaniały luksus i komfort, o jakim marzy każdy z nas. Tak, jazda Lamborghini to doskonały prezent dla każdego.

Dlaczego warto przejechać się Lamborghini Gallardo?

Pytanie o to, czy warto przejechać się Lamborghini Gallardo jest mniej więcej na takim samym poziomi jak to, w którym zapytać możemy o to, czy warto oddychać. Jazda Lamborghini to czysta przyjemność, która za kierowcą ciągnie się latami, podczas gdy ten nie może zapomnieć o tej przygodzie. Lamborghini to komfort i egzotyka, Lamborghini to niesamowite przyspieszenie wbijające wprost w fotel. Obok tego samochodu nie da się przejść obojętnie, o czym przekonasz się, gdy każdy przechodzień odwróci głowę za Tobą i tym samochodem, gdy będziesz pokonywał nim ulice wybranego miasta!

Komu można kupić taki prezent?

Z jazdą Lamborghini jest jak w przypadku dzieci ze zjedzeniem cukierka. Każde chce go dostać i każde chce go zjeść. Uwierz, że każda osoba z wielką przyjemnością zasiądzie za kierownicą tego motoryzacyjnego potwora. Jeśli tylko szukasz pomysłu na prezent dla kogoś, kto posiada prawo jazdy, to koniecznie kup mu ten voucher. Pamiętaj jednak o tym, że w naszej ofercie znajdziesz też coś dla osób bez prawka. Podsumowując: jazda Lamborghini to prezent i dla chłopaka i dla dziewczyny, i dla starszego i dla młodszego. To trafiony prezent dla każdego!

Po jakich miastach można się przejechać?

Imprezy, w czasie których osoby posiadające vouchery na przejażdżkę Lamborghini z naszą firmą realizowane są na ulicach największych miast w Polsce. Oto ich lista:

  • Kraków
  • Katowice
  • Wrocław
  • Bielsko Biała

Wybierz to miasto, które odpowiada Ci najbardziej!

Dodatkowe informacje

Czas trwania

15 minut, 30 minut, 60 minut

Miasto

Bielsko Biała, Częstochowa, Katowice, Kraków, Wrocław

23.04.2017 - Bielsko Biała
30.04.2017 - Kraków
07.05.2017 - Wrocław
28.05.2017 - Katowice
16.06.2017 - Częstochowa
23.07.2017 - Katowice
30.07.2017 - Kraków
06.08.2017 - Bielsko Biała
20.08.2017 - Wrocław
24.09.2017 - Katowice
01.10.2017 - Bielsko Biała
29.10.2017 - Kraków
podane terminy mogą ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych

1 review for Jazda Lamborghini Gallardo po mieście

  1. 5 z 5

    :

    Jeździłem Lamborghini i chyba nigdy o tym nie zapomnę. Chociaż w przyszłości będę chciał przetestować też Ferrari. Ale z Lambo chyba nic nie może się równać.

Add a review