Skip to main content

Prezent grupowy: Ferrari vs Lamborghini

6,488.0016,179.00

Przedstawiamy Wam ideane rozwiązanie na grupowy prezent. Jesteśmy głęboko przekonani, że lepszej opcji po prostu nie znajdziecie. Jeśli tylko szukacie pomysłu na prezent na wieczór kawalerski lub panieński, chcecie kupić fajny prezent dla pracowników, a może po prostu w grupie znajomych chcecie przeżyć niezapomniane chwile, to właśnie prezentujemy Wam idealne rozwiązanie: voucher na konfrontację Ferrari i Lamborghini dla 6 lub 12 osób. Prawda, że to brzmi fantastycznie?

Clear selection

Opis produktu

Nikt jeszcze nie wymyślił lepszego prezentu dla większej grupy ludzi. Jeśli chcecie przeżyć coś niezapomnianego, o czym Wasze grupka będzie pamiętać zawsze, to koniecznie zdecydujcie się na zakup tego właśnie prezentu. To dzięki niemu każdy z Was będzie miał okazję na półgodzinną przejażdżkę dwoma samochodami z naszej oferty. Przejażdżki odbywać będą się w ustalonym z Wami terminie i mieście!

Dodatkowe informacje

Czas trwania

30 minut każdym z aut

Województwo

woj. dolnośląskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. lubelskie, woj. lubuskie, woj. łódzkie, woj. małopolskie, woj. mazowieckie, woj. opolskie, woj. podkarpackie, woj. podlaskie, woj. pomorskie, woj. śląskie, woj. świętokrzyskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie

Ilość osób

6, 12

Terminy imprez ustalane indywidualnie. Prosimy o kontakt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Prezent grupowy: Ferrari vs Lamborghini”