Skip to main content

PREZENTY DLA PRACOWNIKÓW

Szukasz idealnego rozwiązania, dzięki któremu będziesz mógł sprawić swojemu pracownikowi niepowtarzalny prezent? A może zastanawiasz się nad opcją zakupu prezentu dla większej grupy pracowników? Mamy dla Ciebie gotowe, a do tego świetne rozwiązanie! Jest nim zakup voucherów na przejażdżki sportowymi samochodami takimi jak Ferrari czy Lamborghini! Drugą opcją jest organizacja eventu firmowego, która dla pracowników również będzie świetnym prezentem!

Jazda Marzeń specjalizuje się w organizacji imprez, w czasie których każdy przeżywa niezapomniane chwile spełniając swoje motoryzacyjne marzenia! Jesteśmy w pełni przekonani, że każdy z Twoich pracowników będzie zadowolony z możliwości przetestowania mocy Ferrari czy Lamborghini. Nie wahaj się więc ani chwili dłużej, ale już teraz zapoznaj się z naszą ofertą, która świetnie sprawdza się jako prezent dla pracowników!

Prezenty dla pracowników

Jak wygladają nasze prezenty dla pracowników?

Nasza firma zajmuje się organizacją eventów motoryzacyjnych, w czasie których ich uczestnicy mają możliwość zaliczenia samodzielnych przejażdżek sportowymi samochodami takimi jak Ferrari czy Lamborghini. Imprezy te odbywają się na ulicach wielu miast Polski, o czym możesz przekonać się analizując dokładnie naszą ofertę. Z wielką swobodą jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie event praktycznie w każdym województwie Polski. A wierz nam na słowo, że taka impreza, to świetny i trafiony prezent dla pracowinka!

Ogromną zaletą tego typu pomysłu jest to, że możesz podjąć decyzję, czy z prezentu tego skorzystać mają wszyscy Twoi pracownicy i czy mają zrobić to w jednym czasie. Jeśli zdecydujesz, że ich motoryzacyjne marzenia spełnić chcesz jednego dnia, to wystarczy, że z naszej oferty wybierzesz opcję zakupu vouchera grupowego. Jeśli z kolei chcesz, aby każdy pracownik miał prawo do indywidualnego umówienia się na jeden z naszych eventów, to możesz kupić voucher prezentowy dla każdego pracownika osobno.

Ale to jeszcze nie wszystko!

Jeśli w naszej ofercie nie odnalazłeś opcji, która w pełni Cię satysfakcjonuje, to spokojnie możesz się z nami skontaktować, a wówczas przygotujemy dla Ciebie specjalną opcję prezentu dla pracowników. Jeśli dowiemy się ilu osobom chcesz zrobić niespodziankę, to przygotujemy dla Ciebie specjalny voucher. A kto wie, być może zaproponujemy Ci organizację fantastycznego eventu dla firmy!

Jedno jest pewne. Nasz pomysł na prezent jest świetny i po prostu musi spodobać się każdemu. Nawet temu, kto nie ma prawa jazdy, bo uwierz, że i on poczuje ogromne emocje siedząc w fotelu pasażera jednego z naszych supersamochodów!

Zamów prezent pracownikom

Chcemy bardzo serdecznie zachęcić Cię do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy dobrze doradzą Ci w zakresie wyboru prezentu, który spełni oczekiwania Twoich pracowników.

Jeśli jednak już teraz jesteś zdecydowany na jedną z naszych propozycji, to nie pozostaje Ci nic innego jak przejście do naszego sklepu i zamówienie vouchera prezentowego. Obiecujemy Ci – każdy Twój pracownik będzie z niego bardzo zadowolony!

Zadzwoń: +48 577 043 483

lub napisz: [email protected]

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości